Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.

Sunrise Royal Makadi Resort Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Sunrise Royal Makadi Resort Слики и Видеа

Локација
Хотелот се наоѓа во срцето на заливот Макади,на 30 минути од аеродромот во Хургада, на 35 минути од центарот на градот. Изграден е во релаксирачкиот дел од заливот со прекрасна песочна плажа.
Сместување
Располага со 330 луксузни соби, 17 апартмани и 144 фамилијарни соби. Секоја соба има фен, сателитска ТВ, минибар, клима уред, сеф, балкон или тераса.
Band Text
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.
Пансион
All Inclusive (се вклучено) според хотелските правила, на основа шведска маса (самопослужување).
За хотелот:

Хотелот располага со неколку ресторани, италијански, азиски, ориентален A la carte, морски специјалитети.

Од останатите содржини има 2 базени, снек бар, лоби бар, билијард, шиша клуб и диско.

ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.