Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.

Sunrise Meraki Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Sunrise Meraki Слики и Видеа

Краток опис
Овој хотел во бохо-стил  нуди вистинско египетско гостопримство, еклектичен амбиент и различни содржини.
Погодностите на овој ресорт вклучуваат и можности за нуркање, базени, 2 водени тобогани, релаксирачки масажи и салон за убавина.
Хотелот е само за возрасни.
Плажа
Гостите можат да се релаксираат на приватна песочна плажа на Црвеното Море.
Ресортот Meraki Beach  има плажа долга 2,6 км. Споменатата плажа е една од најубавите во овој дел од Хургада.
Локација
Овој хотел е на една од најдобрите локации во Хургада. До центарот на Хургада може да стасате со пешачење.
Сместување
Секоја од 270те соби вклучува исти удобности. Специјалните и креативно дизајнирани соби ги одликува спој на боемски стил и удобност. Сите соби се опремени со телефон, мини-фрижидер, клима уред и ТВ со сателитски канали. Секоја соба има бања со туш и балкон или тераса.
Band Text
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.
Пансион
Услуга All inclusive (според хотелските правила)

Во рестораните и баровите во објектот можете да уживате во вкусните оброци и големиот избор на пијалоци. Угостителската понуда ќе го задоволи вкусот на сите гости. Вечерата на база шведска маса се служи во главниот ресторан Munchery, а хотелот, исто така, има 7 различни à-la-carte ресторани. Resort Meraki Beach нуди 6 барови на различни локации и со различен амбиент, каде што можете да се релаксирате со прекрасни коктели на крајот од прекрасниот ден. Ресторанот на хотелот е дел од добро познатата кујна на хотелите Sunrise. 
Home Location

X Координати: 27.26140592297559
Y координати: 33.81469488143921


За хотелот:

ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.