Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.

Sunrise Aqua Joy Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Sunrise Aqua Joy Слики и Видеа

Краток опис
Сместен на плажа во Хургада, Aqua Joy Resort- by SUNRISE е семеен хотел кој нуди 6 отворени базени, паркови и пристап до приватна плажа. Бесплатен WiFi е достапен на јавни површини. 
Facilities
Хотелските капацитети вклучуваат: аква парк, фитнес центар, спа центар и салон за убавина.
Локација
Aqua Joy Resort- by SUNRISE е сместен на плажа во Хургада.Се наоѓа на 6,5 км од меѓународниот аеродром, а автобуската станица е на 10тина минути пешачење од хотелот.
Концепт за исхрана
Aqua Joy Resort - by SUNRISE нуди интернационален, италијански, азиски, египетски, грчки и Seafood ресторан. Хотелот има 5 барови, вклучително и шиша-бар.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување

Хотелот располага со 476 климатизирани соби, опремени со едноставен декор и топли бои. Секоја соба има сопствена бања со туш, бесплатен тоалетен прибор и фен, а во собите има минибар, сеф, работна маса, сателитска ТВ, балкон или тераса.    

Band Text
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.
General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.