Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.

Shams Safaga Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Shams Safaga Слики и Видеа

Краток опис
Сместен покрај брегот на Црвеното Море, ресортот Shams Safaga има приватна песочна плажа во должина од 700 метри и удобни простории, како и одлични спортски и забавни содржини. Shams значи сонце на Арапски јазик. Хотелот нуди одлична услуга, беспрекорни плажи и голем избор на активности.
Концепт за исхрана
Концептот на исхрана е All - Inclusive, која содржи вкусни оброци и широк спектар од пијалоци кои се служат во 3 ресторани од кои еден за непушачи, 4 барови и кафе бар во стилот од 1001 ноќ.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Хотелот располага со 340 соби кои се наоѓаат во главна зграда или бунгалови со различни категории со поглед на море, градина или поглед кон планина.
Бунгаловите се наоѓаат директно на плажа или среде градина опкружени од изобилство од палми. Сите соби во одморалиштето Шамс Сафага се чисти и удобни и нудат прекрасен поглед кон морето или бујните градини на ресортот. 
Band Text
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.
General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Home Location
  • Од аеродрмот во Хургада  45 km
  • Од Хургада  50 km
  • Од Сафага  8 km
  • Од Луксор  210 km
  • Од Каиро  570 km
За хотелот:

ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.