Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.

Roma Host Way Aqua Park Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Roma Host Way Aqua Park Слики и Видеа

Краток опис
Нудејќи одлична локација во срцето на Хугарда, овој импресивен семеен хотел е совршено место за семејства, парови и секој што сака да го помине релаксирачкиот одмор во прекрасната глетка на Црвеното Море. На чекор од фантастичната песочна плажа и со лесен пристап до живата област со ресторани, барови и продавници, овој ресорт располага со удобни соби и фантастични простории за одмор. Единиците се опремени со пријатен мебел и се одликуваат со релаксирачки  земјени тонови. 
Локација
Хотелот се наоѓа на 10 минути возење од меѓународниот аеродром во Хургада.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Дополнителни информации
Гостите може да уживаат во египетската и западната кујна во многу барови и ресторани во хотелот.
Сместување
Сите соби се пространи и климатизирани, со балкон и сателитска ТВ. Тие располагаат и со модерно опремена бања.
Band Text
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.
General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

За хотелот:
Хотелот се наоѓа во срцето на Хургада на само 10 минути од плажите на Црвеното Море.
Располага со голем базен на отворено, центар за нуркање и 13 ресторани.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.