Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.

Pharoh Azur Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Pharoh Azur Hotel Слики и Видеа

Локација
Хотелот е на само 15 минутно возење од аеродромот во Хургада и 20 минути со автомобил од центарот на Хургада.
Концепт за исхрана
Во хотелот има 3 ресторани за јадење кои служат интернационална, азиска и италијанска кујна.
Исто така има и бар кој што служи коктели и закуски.
Дополнителни информации
Во хотелот има менувачница и пос терминал.
Сместување
Опкружен со зеленило, хотелот обезбедува приватни климатизирани соби со балкон или внатрешен двор.
Собите се и во со поглед кон море или кон градина и во секоја има ТВ со сателитска ТВ и мини бар.
Band Text
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.
Health Care
Постои комплетно опремен здравствен клуб со сауна, топла када, фитнес сала и третмани за масажа ( сауна, парна бања и масажа се плаќаат).
За хотелот:
Овој 5-ѕвезден хотел нуди приватна песочна плажа во Хургада со одлични можности за нуркање. Гостите имаат пристап до надворешен базен, затворен базен и фитнес центар. WiFi е достапен во сите соби, а може да се користи бесплатно само во фоајето.

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.