Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.

Magic Beach Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Magic Beach Hotel Слики и Видеа

Краток опис
Magic Beach Hotel се наоѓа на само 50m од песочната плажа што го прави идеален за сите што сакаат да поминат мирен одмор и да се забавуваат на плажа под египетското сонце. Центарот на Хургада, со огромниот избор на ресторани и продавници е оддалечен на само 10 минути пешачење. Хотелот е одличен избор како за самци, така и за фамилии.
Плажа
Има излез на песочна, пространа плажа со поглед на прекрасното Црвено море каде што чадорите и лежалките се бесплатни.
Facilities
Хотелот располага со голем надворешен базен, детски базен, детско игралиште, програма за анимација, фризерски услуги и лекарски услуги. Wi-Fi е достапен во фоајето, а има и интернет кафе. Спортските содржини содржат билијард, пинг-понг, аква центар и спортови на вода.
Локација
Хотелот е на 20 минути возење од аеродромот Хургада и на 10 км од центарот на градот.
Концепт за исхрана
Услугата во овој хотел е all inclusive во согласност со правилата на хотелот. Хотелот има главен ресторан кој служи ориентални и меѓународни јадења на база шведска маса. Во склоп на хотелот има неколку барови од кои би ги издвоиле Paradise Restaurant & Bar со прекрасен поглед на море, лоби бар, бар на плажа. Дополнително се наплатува кафе, капучино, увезени и пијалоци во шишиња, цедени сокови, вина, сладолед.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Вкупниот број на соби е 122, од кои секоја е опремена со бања, клима уред, мини бар, сеф.
Band Text
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.
General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.