Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.

Giftun Azur Resort Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Giftun Azur Resort Слики и Видеа

Краток опис
Ресортот Giftun Azur се наоѓа во бујна градина со палми и располага со 7 ресторани и 7 барови. Гостите имаат на располагање надворешни базени и пространи соби со поглед на море, базен или градина.
Локација
Меѓународниот аеродром Хургада е оддалечен 3 км.
Концепт за исхрана
Во главниот ресторан на хотелот, "Sunny", се служат јадења од локална и интернационална кујна за појадок и вечера. Ориенталниот ресторан „El Dawar“ нуди автентична арапска кујна. Италијанските специјалитети се подготвуваат во ресторанот “La Piazzetta”, а на гостите им е достапен и рибниот ресторан ”Pirates of Red Sea”. Хотелот има бразилски и мексикански ресторан „El Gaucho“ и ресторан „Asian Corner“ со тепањаки јадења.


Спорт и рекреација
Во оквир на објектот Giftun, гостите можат да уживаат во спортови на вода, вклучително нуркање, возење со банана брод друго.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Giftun Azur Resort нуди модерни соби, елегантно уредени во неутрални тонови. Сите сместувачки единици се климатизирани и располагаат со сателитска ТВ и минибар.
Band Text
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.
General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.