Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

DUMANOV Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

DUMANOV Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- фитнес центар 
- џакузии
- сауна
- парна бања 
- креветче за бебе 


Со доплата : 
- масажа 
- школа за скиење
Услови за деца
Услови за деца : Туристите помеѓу 4 - 13,99 години се сметаат за деца во овој хотел. 


Локација
Локација : 200 метри далеку од Гондола лифтот и 1,5 километри од центарот на Банско. 


Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени
Сместување
Тип на соби :
1. Двокреветни соби- 18 соби ( макс. 3 лица, 21 m2)
2. Трокреветни соби - 6 соби (макс. 4 лица, 25 m2) 
3. Апартман со една спална соба - 8 соби (макс. 2+2 лица, 42 m2)
4. Мазонети - 2 соби (макс. 2+2 лица, 40 m2)
Пансион

Услуга : 
1. Наем на соба - RO (no meal) 
2. Ноќевање со појадок -  BB (breakfast)
3. Полупансион ( појадок и вечера ) - HB (breakfast and dinner)За хотелот:
Хотел Думанов е изграден во традиционален стил со камења и дрвени елементи. Располага со парна бања, џакузии и фитнес центар кој може да се користи бесплатно. Хотелот обезбедува бесплатен паркинг и бесплатен безжичен интернет.


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.