Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.

Aladdin Beach Resort Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Aladdin Beach Resort Слики и Видеа

Краток опис
Aladin Beach Resort е хотел со 4 *, лоциран во јужниот дел на Хургада, Сафага на песочна плажа. Од аеродромот е оддалечен 7км. 
Плажа
Хотелот има пристап до приватна плажа. На 600м е од плажата на хотелот Ali Baba Palace  и 600м од Solano Beach.
Facilities

Гостите на хотелот имаат на располагање базен, главен ресторан, италијански ресторан покрај базен, грил-бар покрај плажа, детски клуб, дискотека, 2 барови, тениски терен, сквош терен, центар за нуркање, аква центар и центар за виндсурфинг, интернет кафе, шатл-бас, мини голф, крикет, сауна и соби за масажа.

Band Text
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.
General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Пансион

Услугата во хотелот се заснова на all inclusive концепт според правила на хотелот.

Локација
Aladdin Beach Resort се наоѓа во Хургада, на 16 км од New Marina, 17 km од Giftun Island и 2.4 km од Senzo Mall. Во близина на ресортот, на 8 км е аквариумот Хургада, а на помалку од 1км е Sand City Hurghada. Најблискиот аеродром е Меѓународниот аеродром во Хургада, на 13км од Aladdin Beach Resort.
Сместување
Хотелот располага со 390 соби. Секоја соба во овој ресорт има SAT LCD TV, клима уред, гардероба и приватна бања, додека некои имаат и балкони со поглед на градина. Креветче, како и сеф, може да се обезбеди со доплата.
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.