Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
Патници 2
Возрасен
Дете
Години на прво дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на второ дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на трето дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на четврто дете
0 - 15 Ages
-
+
Во ред
Додај соба
Патници 2
Возрасен
Дете
Години на прво дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на второ дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на трето дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на четврто дете
0 - 15 Ages
-
+
Во ред
Патници 2
Возрасен
Дете
Години на прво дете
Години
-
+
Години на второ дете
Години
-
+
Години на второ дете
Години
-
+
Во ред
Патници 2
Возрасен
Дете
Години на прво дете
Години
-
+
Години на второ дете
Години
-
+
Години на второ дете
Години
-
+
Во ред
Патници 2
Возрасен
Дете
Години на прво дете
Години
-
+
Години на второ дете
Години
-
+
Години на трето дете
Години
-
+
Во ред

Нова Година и Божиќ (Католички) во Малдиви

Запознајте се со нашата нова дестинација – Одмор на Малдиви!

Ако мислите дека вечното лето не постои, дека зимата е секогаш студена и мрачна, дека во Декември тен се добива само во солариум, тогаш со задоволство ќе Ве разубедиме.
Само по 8 часа лет ќе можете да се најдете во последниот рај на земјата - Малдивите. И ова е можно со чартер програмите за Божиќ и Нова Година. Со удобен чартер лет со Airbus 330, без дополнителни слетувања, ќе се најдете директно на белите, песочни плажи покрај топлите води на Индискиот Океан, опкружени со недопрената природа на Малдивите.
Ова е најпосакуваното место за љубителите на одмор во близина на чистата, океанска вода и меѓу уникатната недопрена природа.
Што и да одберете, понудите се со достапни цени, со висок квалитет на услуга и реализација. 

Програма Божиќ 22.12 - 28.12.2020
Програма Нова Година 28.12.2020 - 03.01.2021

За повеќе информации слободно контактирајте со нас на телефоните:
+389 34 345 212
📲 мобилен и Viber: 075 253 212
📲 мобилен и Viber: 070 349 521
📲 мобилен и Viber: 077 933 433
и на e-mail: info@atlantis.com.mk


Организатор на патувањето: партнер агенција

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.