Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

VIEN Guest house Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Концепт за исхрана
Бугарската и интернационалната кујна се служи во пријатниот ресторан со отворено огниште.
Екскурзии околу Банско се достапни на барање со дополнителна доплата.
Римска бања хотелот во Бања е на околу 5 минути возење.
Сместување
Сите соби се опремени со бања, кабелска ТВ, бесплатен интернет и фрижидер.
За хотелот:
Семејната куќа се наоѓа во центарот на Банско, на само 5 минути пешачење од жичарата.
Достапен е бесплатен сопствен паркинг.

VIEN Guest house Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.