Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

Royal View Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Концепт за исхрана
Со поглед кон охридското езеро ресторанот во хотелот служи одлична интернационална кујна.
Кога е убаво времето гостите може да уживаат во своите оброци на терасата која е на отворено.
Дополнителни информации
Центарот на градот е оддалечен на 200 м од хотелот.
Познат по своите цркви и многуте споменици гостите можат да видат многу во прошетка низ градот.
Free Services for You
Прекрасната СПА област во хотелот располага со топла када, сауна и парна бања.
Масажите и третманите за убавина овозможуваат релаксирачки моменти. Фитнес центар е исто рака достапен.
Сместување
Собите се опремени со клима уред, сателитска ТВ и работна маса.
За хотелот:
Хотелот се наоѓа на брегот на охридското езеро.
Тој нуди елегантни соби со балкони и поглед кон езеро како и бесплатен интернет.

Royal View Hotel Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.