Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

ORES BOUTIQUE Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

ORES BOUTIQUE Hotel Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
-  внатрешен базен 
- фитнес центар 
- сауна 
- парна бања
- хаммам
- безжичен интернет 


Со доплата : 
- масажа 
- базен со солена вода 
- ВИП соба со џакузии ( за 7 лица ) и мини бар
- креветче за бебе 

Локација
Локација :  125 "Pirin" Str., 2770 Bansko, Bulgaria
Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени
Сместување
Тип на соби : 
1. Двокреветни соби - 19 соби (макс.2+1/3 лица)
2.Апартман со една спална соба  - 28 соби (макс.2+2/3+1 лица)
3. Апартман со две спални соби - 8 соби (макс.4+2/5+1 лица).
Пансион

Услуга : 
1. Ноќевање со појадок - BB (buffet breakfast)
2. Полупнасион ( појадок и вечера ) - HB (breakfast and dinner).
За хотелот:

Орес Бутик хотелот се наоѓа на 1,8 километри од центарот на Банско и 2 минути пешачење до Гондола лифтот. 
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.