Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

ORBILUX Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Услови за деца
Децата може исто така да се забавуваат во просторијата за игри, додека професионалната грижа за деца е достапна на барање.
Концепт за исхрана
Ресторанот на хотелот служи традиционална бугарска кујна, сезонски јадења и мени за деца.

Дополнителни информации
Овозможен е 24 часовно обезбедување и обезбеден подземен паркинг.
Сместување
Некои од модерните апартмани и студиа имаат комплетно опремена кујна со прибор, фрижидер и област за јадење.
Балкон и сателитска Тв се достапни во секоја соба. Некои од собите вклучуваат и машина за перење алишта.
Health Care
Пространа СПА област вклучува сауна и парна бања. Достапни се и модерен фитнес центар и масажа.
За хотелот:
Хотелот се наоѓа на 800м оддалеченост од ски Гондолата во Банско и на 1,5км од стариот град Банско. 
Тој нуди загреан базен на затворено, ресторан со зимска градина и бесплатен интернет.

ORBILUX Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.