Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

ORBILUX Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

ORBILUX Слики и Видеа

Услови за деца
Децата може исто така да се забавуваат во просторијата за игри, додека професионалната грижа за деца е достапна на барање.
Концепт за исхрана
Ресторанот на хотелот служи традиционална бугарска кујна, сезонски јадења и мени за деца.

Дополнителни информации
Овозможен е 24 часовно обезбедување и обезбеден подземен паркинг.
Сместување
Некои од модерните апартмани и студиа имаат комплетно опремена кујна со прибор, фрижидер и област за јадење.
Балкон и сателитска Тв се достапни во секоја соба. Некои од собите вклучуваат и машина за перење алишта.
Health Care
Пространа СПА област вклучува сауна и парна бања. Достапни се и модерен фитнес центар и масажа.
За хотелот:
Хотелот се наоѓа на 800м оддалеченост од ски Гондолата во Банско и на 1,5км од стариот град Банско. 
Тој нуди загреан базен на затворено, ресторан со зимска градина и бесплатен интернет.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.