Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

Murati Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Локација
Националниот парк Бутринт се наоѓа на 3,1 км од хотелот.
Концепт за исхрана
Хотелот нуди појадок на шведска маса или на мени во зависност од бројот на гости во моментот.
Сместување
Собите се опремени со клима уред, ТВ со рамен екран со кабелски канали, фрижидер, електричен бокал, туш, фен и биро.
Хотелските соби се опремени со гардеробер и купатило.
За хотелот:
Хотелот се наоѓа во Ксамил, на 1,1 км  од плажата Порто Рико и располага со ресторан, бесплатен сопствен паркинг, бар и тераса.
Меѓу објектите на овој хотел се и услуга во соба и простора за складирање на багаж, заедно со бесплатен интернет во целата зграда.
Хотелот располага и со фамилијарни соби.

Murati Hotel Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.