Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

MOUNTAIN ROMANCE Apartments Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Концепт за исхрана
Изграден во традиционален стил, располага со пријатна и шарматна таверна. Таверната служи специјалитети подготвени на јаглен, во рерна или на скара.
Има и шоу со готвење и гостите можат да пробат јадења со специјални шумски билки.
Дополнителни информации
Предвиден е шатл превоз до Гондола лифтот. 
Хотелот исто така  може да организира и превоз од и до аеродромите во Бугарија.
Сместување
Собите имаат кабелска ТВ, електричен бокал и купатило.
Повеќето од собите имаат и балкон со прекрасен планински поглед.
Health Care
СПА центарот на хотелот нуди масажи и терапии како и велнес бања.
Центарот е голем 300 м и има 2 простории за третман на тело, фитнес центар и многу други простории.
За хотелот:
На само 600м од гондола лифтот во Банско и 800м оддалеченост од стариот град во Банско, хотелот нуди соби и апартмани со бесплатен пристап до интернет.
Во текот на зимските месеци гостите имаат бесплатен пристап до СПА центарот кој вклучува сауна, топла када и парна соба.

MOUNTAIN ROMANCE Apartments Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.