Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

Mirage Hotel & Spa Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Дополнителни информации
Хотелот има и 24 часовна рецепција и менувачница.
Food
Појадок се служи секојдневно во хотелот.
За хотелот:
Се наоѓа во Струга на 2,1км од плажата Flower и нуди сместување со бар, бесплатен приватен паркинг, лоби за седење, и приватна површина на плажа.
Има и семејни соби и има тераса за гостите.

Mirage Hotel & Spa Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.