Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

Le Palazzine Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Спорт и рекреација
Гостите може да уживаат во различни активности во околината вклучувајќи нуркање и пешачење. Хотелот нуди и изнајмување на велосипеди и автомобили.
Бесплатен паркинг е достапен во хотелот.
Дополнителни информации
Хотелот има детско игралиште и поглед кон планина, а гостите може да уживаат во оброк во ресторанот.

Сместување
Сите соби се климатизирани и имаат минибар, ТВ со рамен екран и бања со туш кабина.
За хотелот:
Се наоѓа веднаш на море на 5 км од Кузум баба во Валона и располага со ресторан и бар.
Има и бесплатен интернет во целиот хотел.

Le Palazzine Hotel Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.