Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

KRALEV DVOR Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Дополнителни информации
Само на 5 минути од центарот на Банско, и може да се релаксирате на пријатниот бар и да вкусите импресивна фузија од деликатеси во традиционалниот ресторан.
Хотелот е исто така 10 минути од лифт станицата на која се нуди и превоз.
За хотелот:
Комфорт, осветленост и голем број на објекти, шармантниот хотел представува идеална основа за релаксација и истражување.

KRALEV DVOR Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.