Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

Inex Olgica Hotel & Spa Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Концепт за исхрана
Хотелот има сала за аперитив и ресторан што служи разни национални специјалитети.

Сместување
Секоја соба е опремена со клима уред, телевизор со кабелски канали и минибар.Бањата е опремена со туш кабина.
Достапни се и фен и бесплатен прибор за тоалет. Некои од собите имаат и поглед кон езеро.
За хотелот:

Хотел Инекс Олгица е уникатен хотел на Охридското крајбрежје со историја долга половина век.

Хотел Инекс Олгица е лоциран покрај самото Охридско Езеро на патот кон манастирот Св.Наум, на само 4км од Охрид и 12км од Охридскиот аеродром.

Достапни се со слободен пристап до базени и спа објекти како сауна и парна бања.


Inex Olgica Hotel & Spa Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.