Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 070 349 521
Мапа

Hotel Pela Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Hotel Pela Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
*туристичка такса
За хотелот:

Хотел Пела се наоѓа  во населбата Свети Стефан на 100 метри од песочна плажа и на 300м од Пештерската црква Св. Стефан. 
Капацитет: 45 соби (27 трокреветни и 18 двокреветни соби)  како и 1 апартман.
Хотелот Пела располага со вкупно 124 легла.
Две конференциски сали, Паркинг, Фудбалско/Кошаркарско игралиште, Ресторант, Забавно игралиште за деца

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.