Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

EMERALD SPA Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

EMERALD SPA Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- внатрешен базен 
- џакузии
- сауна 
- парна бања
- фитнес центар 
-Wi-Fi  - само во лоби барот.


Со доплата : 
- масажа 
- турска бања 
- Wi-Fi 
- креветче за бебе 
Услови за деца
Услови за деца : 
Туристите помеѓу 2-11,99 се сметаат за деца во овој хотел. 
Локација

Локација :  Pirin Str., Opposite Gondola Lift, 2770 Bansko, Bulgaria

Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени
Сместување
Тип на соби : 
1. Двокреветни соби - 55 соби (макс. 2+1/3 лица, 55 m²) 
2. Еднокреветни соби -  (макс. 1 лице, 25 m²) 
3. Фамилијарни соби - 15 соби (2 стандардни соби со врата која ги поврзува, макс. 4 лица 65 m²)
4. Апартман со 1 сплана соба - 30 соби (макс. 2+2/3+1 лица, 65 m²) 
5. Апартман со 2 спални соби - 9 соби (макс. 4+2/5+1 лица, 90 m²) 
6. Соба за лица со посебни потреби -1 соба  (макс. 2 лица, 25 m²)
Пансион
Услуга : 
Полупансион ( појадок и вечера ) -  НВ 
За хотелот:
Хотелот е изграден во 2007 година. Се наоѓа на 1 километар далеку од центарот на Банско и 200 метри од Гондола лифтот. 
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.