Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

DREAM Aparthotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

DREAM Aparthotel Слики и Видеа

Концепт за исхрана
Ресторанот во хотелот служи бугарска и европска кујна. Лоби барот нуди атмосфера со камин и широк спектар на безалкохолни и алкохолни пијалоци.
Кафе и топло чоколадо се служат во раните утрински часови.
Дополнителни информации
Гостите може да користат сауна бесплатно, додека топла када, руска бања и масажи со дополнителна доплата.
Хотелот нуди и бесплатен гардеробер за ски опрема. Изнајмување на скии и автомобили се возможни со дополнителна доплата на лице место како и шатл превоз до аеродром. 
Подземни места за паркирање се овозможени бесплатно.
Сместување
Секоја соба е опремена со ТВ со кабелски канали и ареа за седење со софа. Добро опремена кујна или кујна со трпезарија и бања со туш кабина или када се исто така достапни. Секоја соба располага и со балкон.
За хотелот:
Се наоѓа во подножјето на планината Пирин, 350 м од Гондола лифтот, хотелот нуди релаксирачка област со бесплатен базен на затворено, ресторан и сопствен паркинг. Бесплатен интернет е возможен на сите јавни места во хотелот.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.