Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

Aqua Blue Resort Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Локација
Хотелот се наоѓа на само 9 км од аеродромот во Хургада и 20 минутно возење од центарот на градот.
Достапни се и изнајмувања на автомобили во хотелот.
Концепт за исхрана
Хотелот има неколку опции за јадење, од кои египетски специјалитети во ресторанот “Le marche”.
Има и неколку барови, вклучувајќи и бар покрај базенот.
Спорт и рекреација
Гостите може да се релаксираат покрај базените или да уживаат во некој од третманите во Велнес центарот.
Јавање на камили, нуркање и одбојка на плажа се на располагање, а мирните води на Црвеното море се на само на 1км од хотелот.
Сместување
Сите соби имаат балкон со поглед кон градина или базен.
Секоја од собите е опремена со сателитска ТВ, клима уред и минибар.
За хотелот:
Хотелот располага со 4 базени, аква парк со 9 лизгалки и 2 загреани базени на отворено.
Исто така има и СПА и Велнес центар и бесплатен шатл превоз за до плажа.

Aqua Blue Resort Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.